Masáže a terapie

Kinesiotaping

Bolesti svalov pomôže vyliečiť tejpovacia páska.
Videli ste včera v televízii svojho obľúbeného športovca s podivnými farebnými páskami nalepenými na pleci alebo na lýtku?

Havajská masáž Lomi lomi

Nemusíte ísť práve na Havajské ostrovy, aby ste si dopriali jednu z najviac uvoľňujúcich a relaxačných masáží, ktorá nesie poetický rytmický názov Lomi lomi.

Reflexná masáž chodidiel

Pri reflexnej masáži chodidiel dochádza k stimulácii reflexných plôch, a tak o nepriame ovplyvňovanie vnútorných i vonkajších orgánov (oko, ucho, koža). Z centrálnej nervovej sústavy (ďalej CNS), konkrétne z ....

Štruktuálne a manipulačné techniky

Táto metóda je prospešná pre široké spektrum ľudí a značne prispieva v novodobej zdravotnej a regeneračnej starostlivosti. Je napríklad vhodná pri : bolesti chrbta a chbtice, bolesti hlavy, svalovom napätí, chronicky skrátenej časti, poúrazových stavoch, znížení bolestivosti pri pohybe, nespavosti

SM systém

Trápia vás bolesti chrbtice? Vystreľuje vám bolesť od chrbtice do nôh a lieky na bolesť už nezaberajú? Alebo už dokonca zvažujete operáciu chrbtice? 
Tak práve vám môže pomôcť liečebná metóda cvičenia - SM-Systém.
Máte sedavé zamestnanie a zároveň nemáte čas na šport? Vyskúšajte preventívne regeneračné cvičenie SM-Systém.

Som moxa a rada pomáham

Veľmi pekný článok o moxe a moxovaní od Mudr. Jozefa Jakubeca.

Dornova metóda - sklon pánvy, rozdielna dĺžka dolných končatín

Tak ako pri stavbe domu potrebujeme dobré základy, aby časom nevznikli trhliny, tak aj naše telo potrebuje pevnú opornú sústavu, ktorá zaručuje stabilitu.

Pánva ako základňa chrbtice a spojovací článok medzi trupom a nohami má zvláštny význam..

Rodinná atmosféra, individuálny prístup.