Štúdium masáží - Wellness pracovník - masérske službyDôležitá zmena od 01.01.2019.

Z dôvodu zmeny legislatívy zaniká názov akreditovaného kurzu ,,Športový masér" a vzniká nové akreditované vzdelávanie a nová profesia pod názvom:

,,Wellness pracovník - masérske služby"

Po absolvovaní tohto vzdelávania sa môžete zamestnať v hoteloch, masérskych salónoch, wellness zariadeniach u nás aj v zahraničí, alebo si po overení odbornej spôsobilosti môžete založiť živnosť a otvoriť si vlastný masérsky salón.

Vzdelávanie je možné absolvovať v dvoch možných študijných formách a to buď ako 320 hodinový masérsky kurz, ktorý je rozdelený do troch častí a po jeho absolvovaní si každý absolvent môže hľadať zamestnanie v odbore. Po overení odbornej spôsobilosti si môže absolvent založiť aj živnosť a otvoriť si vlastnú prax.

Druhou formou štúdia je ročné štúdium masáží, ktoré zahŕňa až 450 hodín za rok a vzdelávanie prebieha cez víkendy so začiatkom buď vo štvrtok, alebo v piatok daného termínu.
Ročné štúdium je špecializované na Uvoľňovacie techniky - Mäkké techniky, Myofasciálne techniky, Neuromuskulárna terapia, Kineziotaping - Lymfotaping, Relaxačné - neurosedatívne druhy masáži - TEÓRIA A PRAX. Ročné štúdium je obohatené technikami, ktoré nie sú zahrnuté v masérskom kurze.

Po jeho absolvovaní a úspešnom zložení skúšok sú absolventi úplne pripravení na praktické používanie všetkých techník.

Pre viac informácií o Ročnom štúdiu kliknite TU.
Viac informácií o Masérskom kurze kliknite TU
 
Rodinná atmosféra, individuálny prístup.