Najbližšie kurzy

28.09. - 30.09.2018
165 €
05.10. - 07.10.2018
180 €
05.10. - 07.10.2018
185 €
06.10. - 07.10.2018
150 €
13.10. - 14.10.2018
175 €

Reflexná masáž chodidiel

Pri reflexnej masáži chodidiel dochádza k stimulácii reflexných plôch, a tak o nepriame ovplyvňovanie vnútorných i vonkajších orgánov (oko, ucho, koža). Z centrálnej nervovej sústavy (ďalej CNS), konkrétne z miechy, vychádzajú z obidvoch strán chrbtice pomedzi stavce vždy po dva páry nervových koreňov, ktoré sa rozvetvujú a vedú až do periférie, na dlaň a na spodok chodila. Chodidlo je tak v podstate zmenšeninou ľudského tela. A my môžeme na naše telo pôsobiť práve cez tieto nervové zakončenia (reflexné plochy), pričom k najsilnejšiemu pôsobeniu dochádza práve cez chodidlo.

Štruktuálne a manipulačné techniky

Táto metóda je prospešná pre široké spektrum ľudí a značne prispieva v novodobej zdravotnej a regeneračnej starostlivosti. Je napríklad vhodná pri : bolesti chrbta a chbtice, bolesti hlavy, svalovom napätí, chronicky skrátenej časti, poúrazových stavoch, znížení bolestivosti pri pohybe, nespavosti

SM systém

Trápia vás bolesti chrbtice? Vystreľuje vám bolesť od chrbtice do nôh a lieky na bolesť už nezaberajú? Alebo už dokonca zvažujete operáciu chrbtice? 
Tak práve vám môže pomôcť liečebná metóda cvičenia - SM-Systém.
Máte sedavé zamestnanie a zároveň nemáte čas na šport? Vyskúšajte preventívne regeneračné cvičenie SM-Systém.

Som moxa a rada pomáham

Veľmi pekný článok o moxe a moxovaní od Mudr. Jozefa Jakubeca.

Dornova metóda - sklon pánvy, rozdielna dĺžka dolných končatín

Tak ako pri stavbe domu potrebujeme dobré základy, aby časom nevznikli trhliny, tak aj naše telo potrebuje pevnú opornú sústavu, ktorá zaručuje stabilitu.

Pánva ako základňa chrbtice a spojovací článok medzi trupom a nohami má zvláštny význam..

"Chceli by sme vyzdvihnúť predovšetkým vysokú profesionalitu lektorov, ktorí odovzdávajú našim zamestnancom najmodernejšie teoretické i praktické vedomosti podľa potrieb a požiadaviek našej náročnej klientely."

S masérskou školou Zamas sme začali spolupracovať v roku 2005.

Naša spolupráca je od začiatku príjemná a na vysokej profesionálnej úrovni.