Najbližšie kurzy

27.07. - 29.07.2018
190 €
28.07. - 29.07.2018
170 €
28.07. - 29.07.2018
150 €

Chcem sa hlavne poďakovať

Pred štyrmi rokmi som si urobila základný masérsky kurz vo Vrútkach. Veľmi dlho som rozmýšľala, či si urobiť kurz v Trenčíne. Tam je masérska škola tiež a práve odtiaľ pochádzam. Srdiečko mi ale hovorilo, Zamas! A dobre som urobila.Čakalo ma príjemné privítanie dievčat s úsmevom na tvári a milé ubytovanie. Samozrejme sme boli super kolektív, vždy rada spomínam, ako nám bolo dobre. Škola mi dala veľmi veľa a Evička je super, zábavná, priateľská a veľmi veľa som sa od nej naučila, z praxe aj z anatómie.

Žijem v Nórsku už 7 rokov a teraz som si otvorila Beauty salón v meste Voss. Musím povedat, že masáž je u mňa žiadaná a moji zákazníci sú veľmi spokojní a vracajú sa mi naspäť. Najviac sa im páči “energia” na konci. :-)Ďakujem Zamasu za krásne chvíľky a za to, čo som sa u vás naučila. A samozrejme nemôžem zabudnúť na krásne vysmiate dievčence v “kancli”. Už teraz sa teším na ďalšie kurzy v Zamase.

Ria
"Chceli by sme vyzdvihnúť predovšetkým vysokú profesionalitu lektorov, ktorí odovzdávajú našim zamestnancom najmodernejšie teoretické i praktické vedomosti podľa potrieb a požiadaviek našej náročnej klientely."

S masérskou školou Zamas sme začali spolupracovať v roku 2005.

Naša spolupráca je od začiatku príjemná a na vysokej profesionálnej úrovni.